Blog

08 gru

Rozwój duchowy książka – Ho’oponopono

Rozwój duchowy książka

Ho’oponopono

Moc zamknięta w słowach: Przepraszam. Proszę, wybacz mi. Dziękuję. Kocham cię. – to manifest skierowany do miłości. To prośba, by miłość swoją siłą wysokich wibracji, dokonała uzdrowień tych wszystkich części w człowieku, które wymagają uleczenia. Tych wszystkich zdarzeń, które dokonały różnych zdeformowań ciał subtelnych. Tych wszystkich zranień, które człowiek w sobie nosi.
Intencjonalne wykorzystanie słów mocy, przy udziale serca, kieruje strumień miłości do tych miejsc w ciele, duszy i przeszłości, które wymagają uzdrowienia. Miłość, płynąca z energią słów, wypełnia je światłem i dokonuje w człowieku zmian na wszystkich, nawet najgłębszych jego płaszczyznach.
Ho’oponopono wpływa na rozwój człowieka. Zakotwicza w nim energię wybaczenia – energię, która stanowi fundament dla zdrowia i duchowego wzrostu człowieka.

Krótką historię, opowiadającą o mocy tych magicznych słów, znajdziecie w książce Marty Kołodzińskiej „W poszukiwaniu Światła”:

Rozwój duchowy książka

(…) Nic nie dojrzewa tak pięknie jak wnętrze istoty ludzkiej, która dała możliwość pojawienia się w jej życiu owoców zrodzonych ze słów:
Przepraszam.
Proszę, wybacz mi.
Dziękuję.
Kocham cię.

24 kwi

Przebudzenie Kundalini – tryptyk

Krótka bajka o tym, jak Ciemność wznieciła w sobie Światło 😉

„To była walka, której nie chciał przegrać żaden, bo toczyła się o miliony istnień. O śmierć i życie dusz, o miłość, która ożywia serca. Z jednej strony była Ciemność, która prowadziła nieczystą grę – z drugiej Światło, które próbowało wygrać swoją Prawdą…

Read more