Feniks

KundaliniArt / Bez kategorii / / 0 Comments / 6 lubi

Odrodzić się z popiołów… Trzy Feniksy wyruszyły już w świat. Inne czekają na nowych właścicieli 🙂
 

🍂 Bywa, że czekając na zmianę niewygodnej sytuacji, która zaistniała w życiu, składamy modlitwy do wszystkich duchowych sił. Robimy to z nadzieją, że modlitwy odwrócą bieg wydarzeń. Ale często tak się nie dzieje. Bieg wydarzeń nie przerywa się nagle, nie odwraca się z dnia na dzień i nie wrzuca Cię w biegun szczęścia, radości i spełnienia.

🍁 Czujesz wtedy, że psuje się Twoje życie, że świat jest przeciwko Tobie, że niewidzialna siła pcha Cię pod wiatr… Ale są rzeczy, których nie widzisz, bo prawdziwe spojrzenie na obraz życia zasłania Ci wewnętrzny ból, frustracja i złość.

🍂 A w tle tych wszystkich wydarzeń toczy się wewnętrzna transformacja, która naprawia Twoje życie. Każdego dnia wypala Twoją karmę, przez co Twoja dusza staje się lżejsza. Z czasem, pomimo wszystko, zaczynasz łatwiej płynąć przez życie, budujesz swoją siłę, zyskujesz głębszą wiarę, bo potraktowany doświadczaniem odkrywasz swoją moc. Z każdym dniem czytasz coraz więcej sygnałów ze swojego wnętrza, aż w końcu słyszysz jego głos…

🍁 I wtedy przychodzi zrozumienie, że duszące sytuacje nie chciały Cię zabić – POJAWIŁY SIĘ PO TO, BY CIEBIE ZMIENIĆ.