Rozwój duchowy książka – Ho’oponopono

KundaliniArt / Bez kategorii / / 0 Comments / 3 lubi

Rozwój duchowy książka

Ho’oponopono

Moc zamknięta w słowach: Przepraszam. Proszę, wybacz mi. Dziękuję. Kocham cię. – to manifest skierowany do miłości. To prośba, by miłość swoją siłą wysokich wibracji, dokonała uzdrowień tych wszystkich części w człowieku, które wymagają uleczenia. Tych wszystkich zdarzeń, które dokonały różnych zdeformowań ciał subtelnych. Tych wszystkich zranień, które człowiek w sobie nosi.
Intencjonalne wykorzystanie słów mocy, przy udziale serca, kieruje strumień miłości do tych miejsc w ciele, duszy i przeszłości, które wymagają uzdrowienia. Miłość, płynąca z energią słów, wypełnia je światłem i dokonuje w człowieku zmian na wszystkich, nawet najgłębszych jego płaszczyznach.
Ho’oponopono wpływa na rozwój człowieka. Zakotwicza w nim energię wybaczenia – energię, która stanowi fundament dla zdrowia i duchowego wzrostu człowieka.

Krótką historię, opowiadającą o mocy tych magicznych słów, znajdziecie w książce Marty Kołodzińskiej „W poszukiwaniu Światła”:

Rozwój duchowy książka

(…) Nic nie dojrzewa tak pięknie jak wnętrze istoty ludzkiej, która dała możliwość pojawienia się w jej życiu owoców zrodzonych ze słów:
Przepraszam.
Proszę, wybacz mi.
Dziękuję.
Kocham cię.