Na zamówienie

Istnieje możliwość wykonania obrazu na indywidualne zamówienie. Będzie to prywatna, energetyczna wiadomość dla ciebie w kształcie mandali lub w formie innego obrazu energetycznego. Ten zapis wiadomości na płótnie wykonam w kolorach i symbolach zgodnych z twoim oczekiwaniem.

Możesz również zdecydować się, by mi zaufać co do kształtu i koncepcji obrazu. Polegając na mojej intuicji i duchowym przekazie, otrzymasz mocno energetyczny zapis.

Dlaczego warto skorzystać z intuicji? Bo czasami jest tak, że to czego chcemy i co nam wydaje się niezbędne, nie jest tym, czego tak naprawdę potrzebujemy na poziomie duchowym. Tak jak nie zawsze miejsce, do którego pasujemy jest miejscem, gdzie powinniśmy być…

Intencyjna energetyczna mandala i wsparcie zapisanych w niej energii, pociągnie za sobą szereg nici zdarzeń, których konsekwencją będą zmiany, jakich potrzebujesz.

Obraz może powstać w formacie 60×60, 80×80, 100×100 lub większy. Kolorowy obraz na płótnie sygnowany inicjałami dostarczony będzie kurierem według wcześniejszych ustaleń. Czas oczekiwania w przypadku indywidualnego zamówienia wynosi 7- 15 dni (w zależności od rozmiaru płótna)

Poniżej przykładowe obrazy, tworzone na zamówienie.

To czego szukasz – szuka też Ciebie.