OM

KundaliniArt / Bez kategorii / / 0 Comments / 7 lubi

„Nie ważna jest długość życia, ale jego głębia.”

🍁 Są pewne drzwi, które warto otwierać tysiące razy pomimo trudu. Są takie drzwi, pod które warto wracać nawet wtedy, gdy setny raz są dla nas zamknięte. Bo każdy krok i każda próba przybliża nas do ich otwarcia…

🍂 A kiedy po wielu staraniach uda Ci się naruszyć zamek i uchylić te ciężkie wrota poczujesz całym sobą, że tak naprawdę pierwszy raz w życiu jesteś we właściwym miejscu. To będzie znak, że dotarłeś w miejsce, gdzie toczy się Twoje prawdziwe życie. Uświadomisz sobie, że właśnie odwiedziłeś samego siebie.

🍁 Ciężar tych drzwi zbudowany jest z kilogramów Twoich skostniałych przekonań, które stały się ograniczeniami, zaśniedziałym zawiasem i blokadą dostępu. Oklejone masą spraw nierozwiązanych, ukrytych przed światem i Tobą samym, drzwi stworzyły trudny dostęp do przestrzeni Serca. A tam jest świat Twojej głębi, dzięki której możesz zacząć żyć pełnią duchowego szczęścia.

🍂 Otwierając drzwi do siebie zrobisz przeciąg, który pomoże Ci pozbyć się kurzu przeszłości. Posprzątasz swoje życie, wypierzesz brudne sprawy, odrobisz zaległości. A później, gdy osiągniesz już wewnętrzny spokój zdziwisz się jak bardzo potrzebowałeś tych odwiedzin.

🍁 Wniesiesz świeżość w życie. Zrobisz miejsce na nowe… nowe, czyste energie; nowe znajomości; nowe doświadczenia; nowe krystaliczne spojrzenie na otaczający Cię świat.