Mandala Bogactwa

Obraz na płótnie 60×60, technika autorska, mieszana. Obraz ma zamalowane boki, gotowy do powieszenia na ścianie, bez ramy.

Mandala ta dostroi cię do kondycji finansowej jakiej potrzebujesz. W spiralach, promieniach, okręgach znajdziesz zapisaną energię dobrobytu, a kolory zapulsują do ciebie szczęściem i harmonią. Obraz odda w twoją przestrzeń dobrobyt materialny, zdejmie zapisane w tobie blokady, naprowadzi na drogę do realizacji zamierzonych celów, byś odniósł sukces.
Jeśli chcesz poprawić kondycję finansową, wzmocnić strefę bogactwa, zapewnić sobie powodzenie w interesach to pozwól, aby ta mandala zagrała swoją melodię dobrobytu dla ciebie, w twoim domu lub firmie.

2 komentarze

 1. Klaudia  —  20 listopada 2017 at 13:07

  I ta w moich rękach :)) zachłanna byłam 🙂 W rzeczywistości zdjęcie nie oddaje jego piękna, kunsztu wykonania, na zdjęciu jak za mgłą, blade, momentami mdłe…nie widać na nim tego błysku, który widać patrząc na niego bezpośrednio…patrzenie z boku sprawia, że obraz żyje, barwy w realu są żywe, zresztą brak słów by opisać 🙂 po prostu nie umiem a obraz jest piękny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Całą rodzina chwali wybór :))

  Odpowiedz
  • KundaliniArt  —  20 listopada 2017 at 14:00

   To nie zachłanność Pani Klaudio – to się nazywa „wybór doskonały” 🙂 🙂 Dziękuję za miłe słowa. Rozpędzają motor do pracy 🙂 Dzięki takim komentarzom wiem, że to co robię ma sens.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz