Ognisty Ptak – 100×100

obraz energetyczny

Ognisty Ptak – obraz na płótnie 100×100, technika własna.

🍁 Któregoś razu, gdy poczujesz esencję swojej Istoty, będziesz niezwykle wzruszony. Po wydarzeniu zapisze się w Tobie mocny ślad energii, gdy doświadczysz tego wglądu. Wspomnienie przyprawi Cię o szybsze bicie serca, głęboki stan odurzenia i chęć doświadczenia tego ponownie.

Zawoła Cię tęsknota. Będziesz nią żył i próbował znaleźć odpowiedź czym było to spotkanie, z kim dzieliłeś tę niezwykłą chwilę i dlaczego straciłeś o tym pamięć. Będziesz tęsknił codziennie i szukał odpowiedzi. Doświadczenie, nieporównywalne z niczym innym, stanie się dla Ciebie katalizatorem do wewnętrznej wędrówki, do eksplorowania wewnętrznych światów.

🍁 Ale kiedy zamkniesz oczy i wejdziesz w przestrzeń swojego serca poczujesz na powrót ten stan odurzenia, który tak często wracał do Twoich wspomnień. Zrozumiesz jak bardzo ulotna jest pamięć umysłu, a jak bardzo pamięta serce – bo zapisanych tam wspomnień nikt Ci nie wymaże.

Przestaniesz tęsknić. Znajdziesz odpowiedź czym ona była, czym jest i czym zawsze dla Ciebie będzie. Esencja Twojej Istoty.