Łapacz Snów

KundaliniArt / Bez kategorii / / 0 Comments / 7 lubi

Trochę kolorów. Ze świata, który oddycha barwami. „Łapacz snów”

🍀 Każdy dzień to podróż w nieznane, gdzie po oceanie życia pływają sny i myśli. Niektóre przygnębiające i mroczne, inne piękne, pełne ciepła i radości.

Czasami zatrzymują się przy nas na krótko, innym razem bywamy tak gościnni, że mieszkają z nami latami. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby mieszkańcami naszego życia były tylko te dobre marzenia senne i tylko pozytywne myśli. Dlatego powstał „Łapacz snów”…

🌞 Obsypany kolorami, pokryty perłową pajęczą siecią z barwnymi kropkami, zaprasza kusząco myśli i sny, by te na chwilę, zanim zaczną podróż w czyimś życiu, zatrzymały się w soczystych kolorach, gdzie poddane zostaną krótkiej kwarantannie. 

💜 Perłowa sieć, zatrzyma zły sen a przepuści wszystko co pozytywne. Korzystne myśli wejdą w życie śniącego nadając pomyślności jego działaniom.

Pewnie zastanawiacie się, co stanie się ze złym snem… Zły sen, wraz ze wschodem słońca, z pierwszymi jego promieniami, zostanie przetransformowany w sprzyjającą energię, by ta mogła z radością służyć śniącemu, gdy się przebudzi…