Obraz energetyczny

KundaliniArt / Bez kategorii / / 0 Comments / 41 lubi

Mandala energetyczna to obraz z leczniczą siłą Miłości. Zapis kolorów, kształtów i symboli nie jest przypadkowy.

>> Obraz energetyczny

Obraz energetyczny jest obrazem z leczniczą siłą miłości. Zapis kolorów, kształtów i symboli w takim obrazie nie jest przypadkowy. Barwy, formy i wszystko, co pojawia się na płótnie podczas procesu tworzenia powstaje z pewnego rodzaju transu, który dyktuje co ma znaleźć się na obrazie. Każdy ruch pędzla, szpachli, każde połączenie barw i tworzenie trójwymiarowych wzorów uaktywniających dane energie, są wyciągnięte z hipnotyzującej wędrówki.

Ożywiony symbolami obraz, wypełniony energią miłości, ubrany w żywe i przenikające się barwy, staje się informacją, która głęboko rezonuje z otoczeniem i ludźmi w nim przebywającymi.

Obraz, oprócz tego, że jest nośnikiem kolorów i kształtów, występuje również jako medium intencji z jaką był malowany. To wszystko głęboko rejestruje się w podświadomości osób przebywających w pobliżu, wpływając na poprawę sfery życia jaką obraz miał wzbogacić.

Kiedy intencją staje się np. zdrowie – taki obraz niesie w sobie częstotliwość, która pobudzi procesy samoregulacyjne organizmu i jak woda ze źródła, zapisze i rozpocznie w ciele program naprawczy. Z zamysłem rozpoczęcia samo-regeneracji organizmu, zostają wtedy wpisane symbole – spirale zdrowia i odrodzenia.

>> Jak działa obraz energetyczny?

Obraz energetyczny przemawia swoim własnym językiem, którego nikt nie musi rozumieć. On działa pomimo tego. Spontaniczny akt twórczy i cały proces powstawania obrazu zapisuje w tej barwnej, wibracyjnej kompozycji energię zdrowia, szczęścia, harmonii, miłości.

Gdy siadając przed obrazem z wyciszonym umysłem, w medytacyjnej ciszy podbarwionej muzyką pozwolisz, aby obraz wciągnął cię w wędrówkę w głąb siebie, to świadomie w swoją przestrzeń zaprosisz wszystkie wpisane w obraz energie. Zapisane formy ukołyszą niespokojną duszę, a droga, którą odbędziesz razem z tymi subtelnymi energiami pozwoli ci rozpuścić blokady, które dotąd tamowały przepływ energii, i której braki odczuwałeś. Wraz z relaksacyjną muzyką dotrze do ciebie zapisana treść w obrazie. Pomimo, że nie zawiera ona liter, twoje serce przeczyta piękną historię, która wzruszy każdą komórkę twojego ciała. W rytmie wpisanej muzyki miłości zacznie się taniec szczęścia, do którego zaprosisz się sam, bo w końcu przestaniesz być dla siebie obojętny. Obraz ubierze twoją energetykę w kolory, doda barw twojemu życiu.

Odkryta na nowo miłość i przywrócona wiara, zaczną w tobie pracować na głębokim poziomie, co w konsekwencji dokona znacznych zmian w życiu. Energetyczne dziury wyszarpane przeszłością, zwątpieniem, lękiem i stresem, wypełnią się harmonią, szczęściem i miłością. Zostawisz wtedy wszystko co stare i za życia urodzisz się na nowo.

Może się zdarzyć, że obraz energetyczny i wsparcie zapisanych w nią energii, pociągnie za sobą szereg innych nici zdarzeń. Początkowo mogą być dla ciebie niezrozumiałe, ale w konsekwencji ujrzysz zmiany, jakich potrzebowałeś. Przy rozsypanych puzzlach nie widać całości obrazu. Ale dojrzysz go, gdy złożysz już wszystkie w całość…

>> Jak długo pracować z obrazem energetycznym?

Obraz energetyczny pracuje w tle cały czas. Ale gdy poświęcasz swoje cenne minuty wyłącznie na medytację z obrazem przez okres 21 dni, to zapisana energia zacznie kołysać twoje zranione dziecko, które mieszka w tobie. Zapomniane, zamknięte i związane dziecięcą historią – czasami smutną, rozwinie w końcu swoje skrzydła i wyjdzie z uśpienia. A ty, odzyskując wewnętrzne dziecko – przywrócisz swojej dorosłej postaci szczęście, bo odzyskasz siebie. Oddasz sobie harmonię, którą nieświadomie zablokowałeś, a wtedy barwy zapisane na płótnie rozwiną już tylko przed tobą kolorową drogę, po której odtąd będziesz kroczył.