Na zamówienie. Obrazy energetyczne i Mandale

KundaliniArt / Bez kategorii / / 0 Comments / 46 lubi

Istnieje możliwość wykonania obrazu na indywidualne zamówienie. Będzie to prywatna, energetyczna wiadomość dla ciebie w kształcie mandali lub w formie innego obrazu energetycznego. Ten zapis wiadomości na płótnie wykonam w kolorach i symbolach zgodnych z twoim oczekiwaniem.

Możesz również zdecydować się, by mi zaufać co do kształtu i koncepcji obrazu.
Polegając na mojej intuicji i duchowym przekazie, otrzymasz mocno energetyczny zapis. Dlaczego warto skorzystać z intuicji? Bo czasami jest tak, że to czego chcemy, i co nam wydaje się niezbędne, nie jest tym, czego tak naprawdę potrzebujemy na poziomie duchowym. Tak jak nie zawsze miejsce, do którego pasujemy jest miejscem, gdzie powinniśmy być…

Intencyjna energetyczna mandala lub obraz, i wsparcie zapisanych w nią energii, pociągnie za sobą szereg nici zdarzeń, których konsekwencją będą zmiany, jakich potrzebujesz.

Obraz może powstać w formacie 60×60 lub 100×100. Kolorowy obraz na płótnie sygnowany inicjałami dostarczony będzie kurierem lub Pocztą Polską według wcześniejszych ustaleń. Czas oczekiwania w przypadku indywidualnego zamówienia wynosi 7- 15 dni (w zależności od rozmiaru płótna)

                           Przykładowe obrazy, które powstały na zamówienie:

obraz energetyczny, mandala  

   obraz energetyczny

obraz energetyczny
obraz energetyczny, mandala