Drzewko Szczęścia I – 100×100

Drzewko Szczęścia – obraz na płótnie 100×100, technika autorska, mieszana. Obraz ma zamalowane boki, gotowy do powieszenia na ścianę.
***
W moim wewnętrznym świecie rośnie Drzewko Szczęścia. Zbudowane z kolorowych kropek, ognistych kwiatów i różnobarwnych liści, harmonijnie kołysze mój wewnętrzny świat. Dla Ciebie przeniosłam na płótno zapamiętany obraz Drzewka Szczęścia, byś mógł/mogła przyjrzeć się i zobaczyć, co mieszka również w Tobie.

Kiedy Drzewko Szczęścia zakwita następuje wielkie poruszenie, bo wszystko wokół budzi się do życia. Rodzą się zmiany, które rozwijają się w prawdziwy plan życia dla Twojej duszy; rodzą się pomysły, które cieszą świat, bo mogą w końcu zaistnieć i wprowadzić nowy ruch. Rodzi się nowa historia i nowa jakość życia. Rodzisz się nowa/y Ty.

Energia z kwitnienia Ognistych Kwiatów, transformuje ból tych licznych porodów i jak magnes przyciąga wszystko co dobre. Wprowadza tym równowagę, by proces kwitnienia był harmonijny, szczęśliwy i dał piękne, zdrowe owoce…

2 komentarze

 1. Klaudia  —  6 listopada 2018 at 07:39

  Nie tylko ja ale i koleżanka „padła” z zachwytu i pytania….jak „Ona” tą zieleń wyczarowała….skąd pomysły na takie liście itd :)))))))))) Kolejne cudo, dzięki któremu uśmiech na twarzy się objawia a w duszy muzyka gra :)))

  Odpowiedz
  • KundaliniArt  —  6 listopada 2018 at 20:12

   Gdyby jeszcze szumiało muzyką delikatnych dzwonków… Było by idealnie 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz