Obrazy energetyczne

Obrazy energetyczne są obrazami z leczniczą siłą miłości. Zapis kolorów, kształtów i symboli w takim obrazie nie jest przypadkowy. Barwy, formy i wszystko, co pojawia się na płótnie podczas procesu tworzenia powstaje z pewnego rodzaju transu, który dyktuje co ma znaleźć się na obrazie. Każdy ruch pędzla, szpachli, każde połączenie barw i tworzenie trójwymiarowych wzorów uaktywniających dane energie, są wyciągnięte z hipnotyzującej wędrówki.

Ożywiony symbolami obraz, wypełniony energią miłości, ubrany w żywe i przenikające się barwy, staje się informacją, która głęboko rezonuje z otoczeniem i ludźmi w nim przebywającymi.

Obraz, oprócz tego, że jest nośnikiem kolorów i kształtów, występuje również jako medium intencji z jaką był malowany. To wszystko głęboko rejestruje się w podświadomości osób przebywających w pobliżu, wpływając na poprawę sfery życia jaką obraz miał wzbogacić.

obrazy energetyczne

Kiedy intencją staje się np. zdrowie – taki obraz niesie w sobie częstotliwość, która pobudzi procesy samoregulacyjne organizmu i jak woda ze źródła, zapisze i rozpocznie w ciele program naprawczy. Z zamysłem rozpoczęcia samo-regeneracji organizmu, zostają wtedy wpisane symbole – spirale zdrowia i odrodzenia.

Obrazy energetyczne przemawiają swoim własnym językiem, którego nikt nie musi rozumieć. On działa pomimo tego. Spontaniczny akt twórczy i cały proces powstawania obrazu zapisuje w tej barwnej, wibracyjnej kompozycji energię zdrowia, szczęścia, harmonii, miłości.

Gdy siadając przed obrazem z wyciszonym umysłem, w medytacyjnej ciszy podbarwionej muzyką pozwolisz, aby obraz wciągnął cię w wędrówkę w głąb siebie, to świadomie w swoją przestrzeń zaprosisz wszystkie wpisane w obraz energie. Zapisane formy ukołyszą niespokojną duszę, a droga, którą odbędziesz razem z tymi subtelnymi energiami pozwoli ci rozpuścić blokady, które dotąd tamowały przepływ energii, i której braki odczuwałeś. Wraz z relaksacyjną muzyką dotrze do ciebie zapisana treść w obrazie. Pomimo, że nie zawiera ona liter, twoje serce przeczyta piękną historię, która wzruszy każdą komórkę twojego ciała. W rytmie wpisanej muzyki miłości zacznie się taniec szczęścia, do którego zaprosisz się sam, bo w końcu przestaniesz być dla siebie obojętny. Obraz ubierze twoją energetykę w kolory, doda barw twojemu życiu.

Odkryta na nowo miłość i przywrócona wiara, zaczną w tobie pracować na głębokim poziomie, co w konsekwencji dokona znacznych zmian w życiu. Energetyczne dziury wyszarpane przeszłością, zwątpieniem, lękiem i stresem, wypełnią się harmonią, szczęściem i miłością. Zostawisz wtedy wszystko co stare i za życia urodzisz się na nowo.

Może się zdarzyć, że obraz energetyczny i wsparcie zapisanych w nią energii, pociągnie za sobą szereg innych nici zdarzeń. Początkowo mogą być dla ciebie niezrozumiałe, ale w konsekwencji ujrzysz zmiany, jakich potrzebowałeś. Przy rozsypanych puzzlach nie widać całości obrazu. Ale dojrzysz go, gdy złożysz już wszystkie w całość…

>> Jak długo pracować z obrazem energetycznym?

Obraz energetyczny pracuje w tle cały czas. Ale gdy poświęcasz swoje cenne minuty wyłącznie na medytację z obrazem przez okres 21 dni, to zapisana energia zacznie kołysać twoje zranione dziecko, które mieszka w tobie. Zapomniane, zamknięte i związane dziecięcą historią – czasami smutną, rozwinie w końcu swoje skrzydła i wyjdzie z uśpienia. A ty, odzyskując wewnętrzne dziecko – przywrócisz swojej dorosłej postaci szczęście, bo odzyskasz siebie. Oddasz sobie harmonię, którą nieświadomie zablokowałeś, a wtedy barwy zapisane na płótnie rozwiną już tylko przed tobą kolorową drogę, po której odtąd będziesz kroczył.

OBRAZY ENERGETYCZNE

obrazy energetyczne

Mandala Szczęścia

obrazy energetyczne

Mandala Miłości

obrazy energetyczne

Mandala Bogactwa