Gwiezdne Dziecko

KundaliniArt / Bez kategorii / / 2 komentarze / 34 lubi
Gwiezdne Dziecko

Po raz kolejny na płótnie wylądowało „Gwiezdne Dziecko”. Jego skrzydła pokryły kolory, żeby za każdym razem kiedy będzie wzbijało się do lotu – mogły rozchlapać barwy w życiu tego, u którego zamieszka 🙂

To gwiezdne dziecko przyleciało z mojego wewnętrznego nieba… Wszystkie intensywne kolory i barwne kropki spadały w chaosie na białe płótno, bo wiedziały, że właśnie zaczyna się taniec, z którego wyłoni się obraz:)

Kropki w pośpiechu zamieniały się miejscami układając się we wzory. Najpierw, roztańczone na dobre, kwiatem wyznaczyły sobie środek okręgów mandali. Później, swoimi z pozoru chaotycznymi pląsami, zaznaczyły trzy Ogniste Kwiaty, by w dalszej kolejności móc zająć się tkaniem postaci Gwiezdnego Dziecka. 

I kiedy już Gwiezdne Dziecko stanęło w centrum mandali – żeby je ożywić, roztańczone kropki podarowały mu małe, zielone serce.
Co było później? Serce zaczęło bić, a Gwiezdne Dziecko oddychać…

Więcej zdjęć w zakładce -> Mandale -> Gwiezdne Dziecko

2 komentarze

 1. Klaudia  —  11 lipca 2018 at 12:07

  przyciąga swoją lekkością … kusi swoimi barwami…rozpala …. woła…ale jeszcze się opieram :)))

  Odpowiedz
  • KundaliniArt  —  11 lipca 2018 at 12:28

   Klaudio, kiedy nadejdzie ta chwila, że opór zelżeje – idź szybko za impulsem 😉 W tym wypadku polecam działanie w zakupowym amoku 🙂 🙂 🙂 Z resztą… co tu dużo gadać – Gwiezdne Dziecko, które przeszło przemianę w Gwiezdną Kobietę, urodziło się dla Ciebie, bo jak pamiętasz pierwsze lądowanie małego Gwiezdnego Dziecka było w Twoim domu 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz